Wyniki wyszukiwania "Aquastop"
- AQUASTOP - system osuszania budynków
Osuszanie ścian, murów i całych budynków - elektrofizyczna metoda osuszania poparta referencjami od klientów i długoletnimi obserwacjami. 20 lat gwarancji skuteczności (urządzenie sprzedawane jest wraz z umową gwarantującą osiągnięcie ustalonego efektu osuszenia) - sprawdź referencje wystawione przez użytkowników systemu Aquastop.
więcej - AQUASTOP FLEX skł. A
AQUASTOP FLEX to elastyczna paroprzepuszczalna izolacja przeciwwodna stosowana m.in. na tarasy, baseny, zbiorniki wody pitnej. Zestaw dwuskładnikowy.
więcej - AQUASTOP FLEX skł. B
AQUASTOP FLEX to elastyczna paroprzepuszczalna izolacja przeciwwodna. AQUASTOP FLEX stosowany jest jako powłoka hydroizolacyjna m.in. na tarasy, baseny, zbiorniki wody pitnej. Zestaw dwuskładnikowy.
więcej - Zestaw Stopaq 2100
Stopaq® 2100 Aquastop jest masą przystosowaną do uszczelnień przepustów w ścianach budynków dla wszelkich kabli i rur stopujace przenikanie wód gruntowych, gazu I wilgoci. Masa jest trwale plastyczna, nie stwarza wewnętrznych napięć, podczas kontaktu z wodą pęcznieje do 20% znakomicie uszczelniając przepust.
więcej - AQUASTOP NANOFLEX
Aquastop Nanoflex to jednoskładnikowa membrana do uszczelniania tarasów, balkonów, pomieszczeń mokrych przed ułożeniem płytek. Materiał jest paroprzepuszczalny i mostkujący rysy.
więcej - ROADFIX PCC AQUASTOP
Plastyczna, o bardzo krótkim czasie obróbki i wiązania,zaprawa naprawcza typu PCC. Wyrób na bazie cementu o podwyższonej odporności na korozję siarczanową, kruszywa kwarcowego, polimerów i dodatków modyfikujących. Materiał zawiera mikrokrzemionkę oraz zbrojenie w postaci włókien syntetycznych.
więcej - STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ
Structum jest dystrybutorem produktów w zakresie technologii materiałowych. Oferowane przez nas produkty zostały wyselekcjonowane pod kątem jakości i niezawodności.
więcej - Hydroizolacje - izolacje wodoszczelne - izolacje budowlane
izolacje wodoszczelne - hydroizolacje - izolacje budowlane Oferujemy izolacje wodoszczelne, uszczelnienia przeciwwodne i rozwiązania techniczne problemów z wodą w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i wodnym. Uszczelnienie przejścia kotwy przez ściankę szczczelinową
więcej - Osuszanie murów i budynków
Nowa elektrofizyczna metoda osuszania murów i budynków oraz bezinwazyjna redukcja wilgoci z betonu i gleby - AQUASTOP. Wiadomo, ze obecność wilgoci w murach poważnie ogranicza ich żywotność. Koszty jej wyrugowania są niewspółmiernie wysokie, a osiągnięcia przy osuszaniu nie zawsze budzą zaufanie. Równocześnie do katastrofalnych uszkodzeń budynku, murów i tynku, dochodzą często zaburzenia zdrowia ludzi, które są objawami przebywania przez dłuższy czas w takim wilgotnym środowisku. Także produkty spożywcze, tkaniny i inne przechowywane produkty rożnego rodzaju psują się w wilgotnym środowisku.
więcej - Izolacja piwnicy i fundamentów w Systemie Aquastopp HEYDI
HeyDi oferuje systemowe rozwiązanie izolacji piwnicy od strony wewnętrznej. System HeyDi rozwiązuje problemy z wilgocią w piwnicy w istniejącym budynku, bez konieczności odkopywania ścian fundamentowych.
więcej - Zawilgocenie budynku - przyczyny obecności wilgoci w murach budynków
Obecność wilgoci w murach nie musi oznaczać problemów. Wilgotność świeżo wykonanej ściany, która wydaje się być sucha, sięga 25% i nie jest to niczym nadzwyczajnym. To zawilgocenie, to wilgoć technologiczna, która w sposób naturalny zaniknie do naturalnego poziomu wilgotności w miejscu eksploatacji budynku. Naturalny poziom wilgotności w murach zależy od strefy klimatycznej i mikroklimatu obszaru, na którym zlokalizowany jest budynek. W polskich realiach, naturalny poziom wilgotności, waha się w granicach od 3 do 9%. Na skutek nieprawidłowej wentylacji, może w budynku pokazać się wilgoć kondensacyjna. Przy uszkodzeniach izolacji, może pojawić się wilgoć kapilarna. Główną przyczyną zawilgocenia ścian jest zazwyczaj brak izolacji przeciwwilgociowych lub wadliwe ich wykonanie. W szczególności dotyczy to fundamentów. Zawilgocenie ścian może też powodować nieszczelne zewnętrzne przyłącze wodne, nagłe przecieki z instalacji grzewczej, zwłaszcza przy wadliwie wykonanym ogrzewaniu podłogowym. System grzewczy w przypadku awari może być źródłem pojawiających się zacieków i wilgoci, a w konsekwencji pleśni na ścianie.
więcej - Dlaczego warto przeprowadzić osuszanie budynku
Groźna niewidoczna wilgoć w murach daje znać o sobie tylko poprzez skutki jakie wywołuje - a jest ich sporo i żaden z nich nie jest korzystny.
więcej - Problemy z wodą i wilgocią - gotowe rozwiązania
Rozwiązanie problemów z wodą i wilgocią wymaga doboru odpowiednich materiałów izolacyjnych i technologii wykonania. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej występujących problemów z wodą wraz z linkami do gotowych rozwiązań.
więcej - Opłacalność osuszania budynku a odbudowa hydroizolacji
Zawilgocone budynki, które mają uszkodzoną hydroizolację lub z racji wieku nie posiadają takowej stanowią wyzwanie dla inwestora - osuszać czy naprawić izolację? Poniżej przedstawiamy za i przeciw. Osuszanie budynków oparte jest o technologię Aquastop. Odbudowa hydroziolacji w głównej mierze wiąże się z naprawą tzw. przepony poziomej (odcięciem podciągania kapilarnego wody w murach) i naprawą zewnętrznej izolacji pionowej.
więcej