Wyniki wyszukiwania "drefon"
- Geowłóknina Drefon S-300
Typowa geowłóknina drogowa. Geowłóknina o wytrzymałości na przebicie 35 kN. Drefon S-300 stanowi znakomity element zbrojenia podbudów.
więcej - Geowłóknina Drefon S-200
Geowłóknina 200 g/m2 Drefon S200 to geowłóknina propylenowa o wytrzymałości na przebicie 21 kN. Filtruje, separuje, chroni i zabezpiecza inne warstwy. parametry geowłókniny drogowej: ciężar powierzchniowy: 200 g/m2 wymiary rolki: 6 x 100 mb grubość: 2,2 mm wytrzymałość na rozciąganie CMD/MD: 14,6/13,8 kN/m CE 1213-CPD-3243
więcej - Geowłóknina Drefon S-250
Drefon S-250 to geowłóknina o wytrzymałości na przebicie 2800 N. podstawowe paramtery: ciężar powierzchniowy : 250 g/m2 wymiary rolki: 6 x 100 mb grubość : 2,5 mm wytrzymałość na rozciąganie CMD/MD : 17,7/17,2 kN/m CE 1213-CPD-3243
więcej - Geowłóknina Drefon S-600
DREFON S600 to gruba geowłóknina polipropylenowa. Ze względu na wysoką wytrzymałość na przebicie 58 kN, polecana na najbardziej wymagające realizacje.
więcej - Geowłóknina Drefon ST-90
Parametry techniczne materiału zakładce DO POBRANIA. Materiał jest dostępny w rolkach po 100 mb. Rolki w szerokościach od 1-6 m. Materiał koloru białego. DREFON
więcej - STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ
Structum jest dystrybutorem produktów w zakresie technologii materiałowych. Oferowane przez nas produkty zostały wyselekcjonowane pod kątem jakości i niezawodności.
więcej - Geowłóknina - rodzaje i zastosowanie geowłókniny
GEOWŁÓKNINA to płaskie geosyntetyki, wykonane z włókien polipropylenowych lub poliestrowych połączone mechanicznie - w wyniku igłowania (lub przeszywania) lub termicznie w wyniku zgrzewania.
więcej - Geowłóknina - rodzaje i zastosowanie geowłókniny
Geowłóknina to płaski geosyntetyk, wykonany z włókien polipropylenowych lub poliestrowych połączonych mechanicznie - w wyniku igłowania (lub przeszywania) lub/i termicznie w wyniku zgrzewania. Geowłókniny mają zastosowanie jako separacja słabego podłoża nasypów w celu poprawy jego stateczności oraz przyspieszenia konsolidacji. Wykonuje się z nich warstwy rozdzielające między gruntami lub kruszywami o różnym uziarnieniu oraz warstwy podkładowe utrzymujące grunt pod geosiatkami, georusztami, geokratami, gabionami, przy budowie wzmocnionych skarp i nasypów. Geowłóknina stosowana jest do zabezpieczenia brzegów rzek, ochrony wybrzeży, odzyskiwania lądu oraz przy budowie wałów i zbiorników wodnych. Geowłókniny służą do osłony systemów drenarskich w celu zabezpieczenia ich przed zamuleniem gruntem drobnoziarnistym. Zapewniają długotrwałą ochronę geomembran przy budowie składowisk odpadów, tuneli i zbiorników wodnych. Zobacz: katalog produktów - geowłókniny.
więcej - Jaką wybrać geowłókninę?
Dobór geowłókniny do konkretnego rozwiązania pozwala uzyskać oczekiwane efekty: stabilizację gruntu wzmocnienie podłoża wykonanie podbudowy pod nawierzchnie parkingów, placów, dróg itd odpowiednie i trwałe odseparowanie warstw filtracja wody w gruncie (drenaże) Poniżej przedstawiamy tabelę pomocniczą, która zawiera wskazówki, jaką geowłókninę należy zastosować w poszczególnych sytuacji.
więcej - Geowłóknina drogowa
Geowłóknina drogowa to materiał nietkany wykonany z włókien syntetycznych, takich jak polipropylen, poliester czy polietylen. Spójność tych włókien jest zapewniona przez procesy takie jak igłowanie, dodatki chemiczne lub połączenie termiczne, co pozwala na uformowanie ich w postać maty. Szczególnie przydatna jest tabela doboru geowłókniny opracowana przez Du Pont - producenta geowłókniny polipropylenowej Typar.
więcej