Ile kosztuje przewiert sterowany

Wersja do druku Poleć znajomemu

Cena przewiertu sterowanego od wielu czynników, w tym:

  • Średnicy przewiertu. Im większa średnica, tym większy koszt przewiertu.
  • Długości przewiertu. Im dłuższy przewiert, tym większy koszt.
  • Rodzaju gruntu. Przewierty w gruntach trudnych, takich jak skały, są droższe niż w gruntach łatwych, takich jak piasek. Od rodzaju gruntu zależy konieczność stosowania odpowiedniej płuczki wiertniczej.
  • Okoliczności gruntowych. Przewierty w miejscach, gdzie występują przeszkody, takie jak fundamenty czy drzewa, są droższe niż w miejscach bez przeszkód.
  • Ogólnych warunków realizacji. Cena przewiertu może być również uzależniona od takich czynników, jak dostęp do miejsca przewiertu, konieczność uzyskania pozwoleń, czy konieczność wykonania dodatkowych prac, takich jak rozbiórka lub montaż.

W Polsce orientacyjna cena przewiertu sterowanego wynosi od 50 do 250 złotych za metr bieżący. Cena ta może być niższa lub wyższa w zależności od czynników wymienionych powyżej.

Przykładowo, przewiert o średnicy 125 mm i długości 100 metrów w gruntach łatwych może kosztować około 10 000 złotych. Przewiert o tej samej średnicy, ale o długości 200 metrów w gruntach skalistych może kosztować około 20 000 złotych.

Aby uzyskać dokładną wycenę przewiertu sterowanego, należy skontaktować się z firmą, która wykonuje tego typu prace.

Ile kosztuje przewiert sterowany?

Usługi przewiertu sterowanego wyceniamy w całej Polsce. Zapytaj o cenę wykonania usługi.

cena hurtowa i szybka dostawa ► zamówienie telefoniczne ► 814 608 814

Zapytaj o cenę

mb
1 mb
przewierty sterowane - cała Polska

Przewierty sterowane wykonujmemy w sytuacjach, w których skrócenie czasu realizacji prac jest kluczowe. Na przykład, mogą być one wykorzystane do naprawy uszkodzonych rurociągów lub kabli bez konieczności wyłączania ich z eksploatacji.

Podstawowe cechy

Producent: produkt polski
Symbol: przewiert-sterowany
Jednostka: mb
Specjalizacja: sterowane przewierty, bezwykopowe

Grupa produktów: wiercenie i budowa studni, specjalistyczne usługi budowlane

Sytuacje stosowania

  • Przewiert sterowany pod drogą - przeciski pod drogami pozwalają na bezwykopowe przeprowadzenie instalacji podziemnych, takich jak rurociągi wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe czy telekomunikacyjne, pod istniejącymi drogami.
  • Bezwykopowe przeprowadzenie rurociągu lub kabla pod przeszkodami, takimi jak drogi, linie kolejowe, rzeki lub inne obiekty budowlane. W takich przypadkach przewierty sterowane pozwalają na uniknięcie konieczności rozkopywania przeszkody, co oszczędza czas i pieniądze, a także ogranicza utrudnienia w ruchu.
  • Ułożenie rurociągu lub kabla w trudnym terenie, takim jak tereny górzyste lub podmokłe. W takich przypadkach przewierty sterowane pozwalają na wykonanie otworu o dowolnym kształcie, co może być trudne lub niemożliwe przy zastosowaniu tradycyjnych metod.
  • Ułożenie rurociągu lub kabla w miejscach, gdzie ochrona środowiska jest istotna. Przewierty sterowane powodują minimalne naruszenie środowiska, co jest szczególnie ważne w przypadku terenów chronionych.
     

 

Kod QR produktu
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter